НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Ворскла переиграла Сумы ###

Ворскла переиграла Сумы

ТМ. Ворскла - ПФК Суми - 2:012 березня 2016 року. 14:00. Крутий Берег. Стадіон «Лтава». 150 глядачів.

Ворскла:Непогодов, Сімінін, Пердута, Дитятьєв, Чеснаков, Ткачук, Скляр, Хльобас, Громов, Коломоєць (Шаповал, 78), Шиндер.

На 11-й хвилині скористався з передачі Коломойця та вразив сумську «рамку» Шиндер - хороший старт. Майже одразу після цього 11 номер полтавців міг подвоїти перевагу своєї команди, але з гострого кута не влучив у ворота. Сумська команда до 20 хвилини запам'-яталась хіба-що виконанням штрафного майже з лінії штрафного майданчика - безрезультатно.

На 24-й хвилині Хльобас пройшов правим флангом, віддав у штрафний набігаючому Шиндеру. Воротар якимось дивом упорався з ударом Антона. Надолужив згаяне форвард-гренадер на 33-й хвилині, коли заробив пенальті після пасу з глибини Хльобаса й подальшого фолу воротаря Сум. Одинадцятка Ворскли з 11-метрової позначки поклав кулю під ліву штангу - 2:0. Двома хвилинами по тому пробачив оборону суперника Громов, не влучивши в «рамку». Наприкінці першого тайму нападник сумчан пробивав по воротах Непогодова з близької відстані, та з ударом по центру Дмитро впорався.

В дебюті другого тайму гості активізувалися й провели кілька гострих випадів, один з яких міг завершитися взяттям воріт, але Пердута підстрахував воротаря й завадив нападнику ПФК Суми пробити низом. З середини другої 45-хвилинки на полі різко зросла кількість єдиноборств, подекуди на межі фолу. При цьому ворскляни продовжували контролювати хід гри. За дві хвилини до завершення товариської зустрічі Шаповал корпусом прикрив м'-яча, притримав його, віддав на Шиндера. Удар Антона низом кіпер сумчан забрав. Ворскляни впевнено довели гру до загальної перемоги.